Aebi Schmidt Deutschland GmbH jest jednym z największych koncernów zajmujących się produkcją sprzętu utrzymującego porządek na drogach i ulicach, lotniskach oraz torowiskach.

Schmidt Polska Sp. z o.o. jest w Polsce największym producentem i dostawcą sprzętu do zimowego utrzymania dróg i ulic dla firm komunalnych.

NSK Bearings Polska S.A. jeden ze światowych wiodących producentów łożysk wałeczkowych, technologii liniowej, komponentów samochodowych i układów kierowniczych, oferuje produkty standardowe jak i na konkretne zamówienia dla głównych sektorów przemysłu.

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „Firmus” Sp. z o.o. zajmuje się budową maszyn, urządzeń oraz części zamiennych dla takich branż jak: rolnictwo, budownictwo, przemysł szklarski, wyposażenia sklepów i wiele innych.

Firma Pojazdy Komunalne Tymborowscy Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie wszelkiego rodzaju pojazdów komunalnych. W swojej ofercie posiadamy pojazdy:
- do czyszczenia kanalizacji,
- asenizacyjne,
- do przewozu substancji niebezpiecznych – ADR,
- z recyklingiem.

Firma KAZBI „Technologie przemysłu spożywczego” od dwudziestu lat specjalizuje się w zaopatrzeniu przedsiębiorstw przetwórstwa spożywczego w urządzenia i technologie. Dziedzina, w której firma Kazbi Sp z o.o. największe doświadczenie to konfekcjonowanie takich produktów jak: owoce, warzywa, ryby, mięso czy ser w legalizowane opakowania. żródło: www.kazbi.com.pl

Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A. - jest czołowym - światowym, działającym od ponad 130 lat, producentem reduktorów i motoreduktorów ogólnego zastosowania.
hotel kielce